HALI YIKAMA

GEZGİN HALI YIKAMA İLE HALILARINIZ GÜVENDE

Gezgin Halı Yıkama servisinde halılarınız %100 hijyen garantisi ile yıkanır. 15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz İzmir’de binlerce memnun müşteri portföyüne sahibiz. Halılarınızı profesyonel bir serviste yıkatmak için firmamızı arayabilirsiniz. Günboyu bölgede bulunan gezici servislerimiz her an çağrılarınızı beklemektedir.

Halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Çiğli Halı Yıkama servisinde farklı hizmetlerden de yararlana bilirsiniz. Yorgan, yastık, battaniye, koltuk yıkama ve halı tamir gibi çeşitli iş kollarımız mevcut.

Halılarınız, çağrınızdan, teslimata kadar tamamen profesyonel bir yolculuk yapar. Karşıyaka Halı Yıkama servisinde halılarınız tamamen kişiye özel olarak, başkalarının halıları ile kesinlikle karışmadan büyük bir titizlikle yıkanır.

Mavişehir halı yıkama hizmetleri olarak, piyasa koşullarında en ekonomik ve en kaliteli temizlik hizmetini ayağınıza getirdik. Siz de profesyonel bir mavişehir halı yıkama firması arıyorsanız şimdi bizi arayabilirsiniz. Çağrınıza müteakip mavişehir halı yıkama servisi elemanları adresinize yönlendirilir ve en kısa sürede halılarınız adresinizden alınarak temizlenmek üzere merkezimize getirilir.

Teslimat süresi ortalama 3 iş günüdür. Bunun dışında İzmir Gezgin Halı Yıkama servisinde dilerseniz istediğiniz bir zaman diliminde de halılarınızı teslim edebiliriz. Ayrıca Bostanlı Halı Yıkama servisinde kapıda nakit veya kredi kartı ile de ödeme yapabilir siniz.

PEKİ NEDEN GEZGİN HALI YIKAMAYI TERCİH ETMELİSİNİZ?

1-Profesyonel Anlayış
2-Mesleki Yeterlilik (Deneyim)
3-Hizmetinin Arkasında
4-Kurumsal Hizmet Ağı
5-Teknolojik Alt Yapı
6-Müşteri Memnuniyet Garantisi
7-Ekonomik Fiyat Politikası

İzmir Gezgin Halı Yıkama servisi aynı zamanda koltuk, yastık, yorgan, battaniye, stor perde, zebra perde vb. eşyalarınızıda profesyonel bir şekilde temizletebileceğiniz tüm temizlik çözüm ortağınızdır. Koltuk Yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayın.